• Wpisów: 57
  • Średnio co: 23 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 05:14
  • Licznik odwiedzin: 5 301 / 1381 dni
 
ryokotenou
 
Święta, święta i po świętach..stary rok za Nami a Nowy już leci. Czas na prawdę nabiera szybkości i przemija coraz szybciej i szybciej..Nie wiem jak Wy ale ja coraz bardziej dostrzegam jego prędkość..
W Wigilię jeszcze pracowaliśmy ale krócej, wiec mieliśmy dłuuugi dzień. Już wcześniej z teściową szykowałyśmy potrawy na kolację oraz pierwszy dzień świąt. Kolacje mieliśmy dość późno, jakoś o 20, bo wujcio chciał się popisać swoją potrawą z ryby, i nie dość,że późno przyjechali z Missisipi,  to jeszcze długo urzędowali w kuchni. Ale za to było Nas więcej niż w zeszłym roku przy Wigilijnym stole ;) Oczywiście wcześniej połączyłam się z rodzicami w Polce- 7 godzin różnicy czasem jest dobre w takich sytuacjach. Przy stole jak zwykle była cała rodzinka. Rodzice, brat i jego dziewczyna,Babcia, wujkowie i ciocie, siostra cioteczna..tylko mnie tam brakowało..tak jak w zeszłym roku..W tym nie odczułam tak tego jak w zeszłym roku, ale i tak brakowało mi ich i to bardzo..Choć nie powiem, to były miłe święta ale i męczące..Nie czułam świątecznej magi, od lat już nie czuje..może dlatego że jest się coraz starszym i coraz inaczej postrzega się rzeczywistość oraz święta. Ale odzyskam ją, kiedy będziemy już z mężem na swoim i na dodatek, gdy będziemy mieli dzieci, to będę się starała by sobie oraz wszystkim tą magię świąt przywrócić ;) Ale z tym to jeszcze poczekamy. Domu tu jak i w Polsce kosztują, a na pożyczkę z banku też trzeba się wystarać by dostać odpowiednią. Ale z tymi planami dopiero po mojej zielonej karcie i kiedy się trochę unormuje po wydatkach, np takich jak ślub w Polsce.

Dobra, a teraz najważniejsze,czas by się pochwalić- prezenty ;) Na swoich bogach umieszczacie zdjęcia swoich prezentów, więc i ja postanowiłam umieścić kilka. Od mojego męża prezent wciąż idzie i mam nadzieję, że w styczniu jeszcze dojdzie ;)
Od teściów dostałam maszynę do szycia! Jestem z niej zachwycona! Zawsze chciałam się nauczyć porządnie szyć, a maszynę planowałam kupić sobie na urodziny, bo mam dla kogo się uczyć-Rain i Angel ;)


ryokotenou art 1b.jpg


Od brata teściowej dostałam również cudeńko! Przyszło późno bo poczta nie tylko w Polsce ma spore opóźnienia w porze świątecznej.

ryokotenou art 1a.jpg


ryokotenou art 1.jpg

Airbrush system o którym też marzyłam, jak tylko wiedziałam, że chciałabym robić swoim lalkom i bjd nowe makijaże ;)
i mały dodatek za to opóźnienia z paczką-czapunia ;)

ryokotenou czapka.jpg

oraz :

ryokotenou gra o tron.jpg


ryokotenou gra o tron1.jpg

Nie do końca jestem fanką serialu-choć podobał mi się. Bardziej podobały mi się książki gdzie było więcej opisane i w oryginale lepiej niż serial.

Teraz tylko muszę znaleźć czas by nauczyć się korzystania z airbrush, maszyny i czas wolny będę miała zapełniony ^~^ jestem happy!

Pozdrawiam
-RyokoTenou

Nie możesz dodać komentarza.